Нехай мир і спокій буде вашим суддею

Нехай мир і спокій буде вашим суддею

І нехай мир Божий, (тобто внутрішня гармонія, джерелом якої є Христос, постійно буде вашим суддею і) панує у ваших серцях. —До Колосян 3:15, АМР

Я завжди намагаюся жити, спираючись на мир і спокій у серці. Не маючи останнього, я навіть не купую нічого, попри те, що цілеспрямовано відправляюсь по крамницях за покупками. Якщо я беру участь у розмові й раптом помічаю, що починаю втрачати мир, то одразу замовкаю. І навіть приймаючи якесь рішення, я оцінюю всі можливі варіанти й намагаюся збагнути, обравши який із них, я не втрачу свого внутрішнього миру. І що найважливіше: намагаючись відрізнити голос Бога від інших, що змагаються за мою увагу, я пильную і прислухаюся до них, пробуючи зрозуміти, який із голосів або яке з послань приносить Божий мир у моє серце. Між іншим, я помітила, що мир і спокій у серці конче нам потрібен, аби наше життя було завжди сповнене сили. Інакше ненароком ми можемо припуститися серйозної помилки. Більш того, запевняю: ми ніколи не повинні втрачати внутрішнього миру. Можна сказати, що він є нашим “внутрішнім підтвердженням” Божого схвалення того рішення, яке ми збираємося прийняти.

Бог скеровує нас за допомогою миру. У наведеному вище вірші мир Божий порівнюється із суддею, який вирішує, що для нас є безпечним, а що — навпаки. Відсутність миру в нашому серці є вкрай небезпечною! Тож маємо дозволити внутрішній гармонії завжди панувати в нашому розумі й дусі, бути суддею, слово якого стане вирішальним у всіх питаннях і матиме значний вплив на прийняття нами всіх життєвих рішень. Отже, навчімося керуватися даною нам Богом здатністю розрізняти добро й зло, а відтак уникати вчинків, з якими не погоджується наше сумління. Бог або дає нам мир і спокій, або забирає їх із нашого сумління, щоб таким чином підказати, чи правильний ми обрали шлях.

СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Нехай мир і спокій будуть вам сьогодні суддею. Усвідомте, рішення, яке ви маєте намір сьогодні прийняти, є безпечним, якщо ваше серце сповнене миру, і навпаки, відсутність останнього свідчитиме про небезпечність рішення.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon