Ми всиновлені

(Бог Своєю любов’ю) вибрав у Ньому нас (і назвав Своїми) перше заложення світу… призначивши, (передбачивши й спланувавши все) наперед, щоб нас усиновити (й назвати Своїми власними дітьми через) Ісуса Христа. До Ефесян 1:4–5, АМР

Уперше зустрівши Дейва, свого чоловіка, я була жінкою двадцяти трьох років з дев’ятимісячною дитиною на руках від попереднього шлюбу. Останній я уклала у свої вісімнадцять років, і закінчився він розлученням через постійні зради мого першого чоловіка, який урешті-решт мене покинув. І уявіть собі, коли Дейв запропонував мені одружитися, я одразу відповіла: “Ну, тобі ж відомо, що в мене є син, і, обравши мене, ти отримаєш його на додачу”. І тоді я почула від Дейва щось неймовірне: “Я не дуже добре знайомий із твоїм сином, але я кохаю тебе і тому любитиму всіх, хто є у твоєму житті”.

Деякі люди неабияк дивуються, дізнавшись, що мій старший син для Дейва не рідний. Вони постійно кажуть Девіду, як сильно він схожий на свого батька. На ділі він справді зовні надзвичайно схожий на Дейва, хоча це просто неможливо, адже Дейв не передав йому жодного зі своїх генів. Також у них однакове повне ім’я — “Девід”, хоча для свого сина я обрала його ще задовго до того, як познайомилася з Дейвом.

Всиновлюючи й називаючи нас Своїми дітьми, Господь прагне, щоб ми навчилися відображати найкращі риси Його характеру. До нашого всиновлення Богом ми взагалі не були на Нього схожі. Однак, так само, як Девід і інші прийомні діти починають переймати батьківські риси характеру, ми перегодом, розвиваючи близькі стосунки з Богом, переймаємо Його характеристики.

Озираючись на своє життя, я усвідомлюю, що в момент мого усиновлення й залучення до Божої родини я й близько не поводилася так, щоб за своїми вчинками нагадувати мого Небесного Отця. Проте за останні сорок років я змінилася, і тепер, сподіваюся, люди бачать у мені деякі риси мого Батька. Він допоміг мені виробити в собі любов, терпіння, милість до людей, вдячність та інші характерні ознаки. Господь прагне здійснити ті самі зміни у вашому житті й житті тих, кого любите.

СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ:

Ви щоденно трансформуєтеся й змінюєтеся в Божий образ і подобу.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon