Ми всі змагаємо добрим змагом

Ми всі змагаємо добрим змагом

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Коли переходитимеш через води, Я буду з тобою, а через річки не затоплять тебе, коли будеш огонь переходити, не попечешся, і не буде палити тебе його полум’я. – Ісая 43:2

Я вважаю, що один з основних видів брехні, з яким ми досить часто стикаємося, полягає в тому, що ми змушені битися з дияволом самотужки. Сатані подобається ізолювати нас і примушувати, або спонукати, до подібних думок, мовляв, ніхто в цілому світі не проходить через те, через що проходимо ми. Насправді ж, усі ми змушені боротися із затятим ворогом. Ви — не єдині, хто від цього неабияк втомлюється, і кому іноді безмірно набридає протистояти диявольській брехні й своїм власним почуттям.

Мені доводиться змагатися добрим змагом віри так само, як і вам. І, безперечно, у світі є безліч інших віруючих людей, які протистоять ворогові, як це робите ви. Та найкраще у всьому цьому — це те, що Бог постійно перебуває поруч із вами. У книзі Ісаї 43:2 міститься цікава обіцянка: нам до снаги пройти часи труднощів і випробувань, бо Сам Господь іде поруч із нами. Прямуючи через води — вони нас не потоплять, а проходячи крізь вогонь — він нас не попалить, адже Бог повіки з нами.

Тому підбадьортеся! Не припиняйте рухатися вперед. Господь дасть вам неабияку силу й мудрість у кожній вашій битві.

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Боже, дякую, що Ти завжди зі мною поруч. Я не віритиму брехні диявола, який намагається переконати мене в тому, що я такий один у цілому світі й тому змушений битися з ним самотужки. Ти вірний і завжди будеш поруч із нами, допомагаючи за потреби.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon