Ми покликані насолоджуватися Богом

Ми покликані насолоджуватися Богом

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Та для нас один (єдиний) Бог Отець, що з Нього походить усе, ми ж (живемо) для Нього, і один Господь Ісус Христос, що все сталося Ним, і ми Ним (існуємо). – 1 до Коринтян 8:6, АМР

Ми повинні почуватися комфортно й затишно в Божій присутності. Йдеться про те, щоб ми не боялися Господа, та разом з цим не втрачали свого шанобливого ставлення до Нього. По суті, я вірю, що найвище покликання для життя кожної віруючої людини — це насолоджуватися Богом. Ми покликані отримувати насолоду від присутності Отця в нашому житті, бо Він — джерело життя. Годі й мріяти по-справжньому блаженствувати і насолоджуватися життям, якщо не упиваємося спілкуванням із Богом.

Трапляється, ми змінюємо фокус і перестаємо насолоджуватися Божою присутністю, адже надто сильно зайняті служінням Йому, виявленням своїх дарів і талантів або ростом і розвитком свого служіння. Таке сталося й зі мною. Я заснувала власне служіння, і п’ять років потому Богові довелося змусити мене щосили натиснути на гальма, адже я почала так сильно пишатися своєю роботою для Нього, що зовсім перестала насолоджуватися Його присутністю у своєму житті.

Мусимо пильнувати і бути дуже обачними, коли починаємо собою пишатися через усе, що робимо. Бог зовсім не цього прагне. Він — наш Батько, і тому бажає, щоб ми знали Його особисто і насолоджувалися Ним Самим.

Тож дозвольте мені спитати: чи пишаєтеся ви сьогодні своїми добрими ділами і вчинками? І чи по-справжньому ви насолоджуєтеся в Його присутності?

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Батьку, я прагну насолоджуватися Тобою. Насправді так чудово перебувати у Твоїй присутності й підтримувати з Тобою взаємні стосунки! Я відкидаю свою гордість і схиляюся перед Тобою, адже хочу знайти своє покликання і радість лише в Тобі.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon