Молитва за Духом і Божим Словом

Молитва за Духом і Божим Словом

Благання моє хай наблизиться перед лице Твоє, Господи, за словом Своїм подай мені розуму! —Псалом 118:169

Незалежно від того, якою молитвою ми послуговуємося, — молитвою посвяти, чи молитвою обітниці, чи молитвою прохання, чи молитвою заступництва, чи молитвою хвали, поклоніння й подяки, — Боже Слово завжди має бути важливою й невід’ємною складовою наших молитов. Останні завсіди будуть ефективними, якщо ми нагадуватимемо Богові про те, що Він Сам сказав у Своєму Слові, і додамо до цього свою віру в Його силу і спроможність виконати обіцяне. Також я впевнена, що максимальної ефективності нашій молитві додає той факт, що ми молимося, слідуючи скеруванню Духа.

Будьмо певні, що нам потрібно молитися згідно з Божим Словом і за Духом, щоб підтримувати баланс і мати силу у своєму духовному житті. Шукаючи надприродних переживань або надмірно зосереджуючись на духовних питаннях, люди, напевно, можуть впасти в оману чи стати надто емоційними або навіть дивакуватими. Так само, зосередься ми тільки на Божому Слові, зневажаючи чутливість до Святого Духа, — і наше серце може стати черствим і затверділим, перетворивши нас на жорстких законників. Проте молячись одночасно за Духом і за Словом, ми матимемо непохитне, збалансоване життя, вкорінене в істині, сповнене радості й сили. Затямте, у житті нам потрібен як твердий фундамент Божого Слова, так і ентузіазм, радість Святого Духа. Молячись у згоді зі Словом, а також за Духом, ми молимося згідно з Божою волею. Це робить наші молитви ефективними й приносить чудовий плід у нашому житті. Принагідно наполегливо раджу вам: наповнюйте свої молитви Божим Словом і дозвольте Святому Духові вести вас під час кожної молитви. Діючи так, ви бачитимете неймовірні результати.


СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Боже Слово — це духовний меч, тобто ваша зброя проти сатани. Тож активно використовуйте його в молитві!

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon