Моліться, допоки не пізно

Моліться, допоки не пізно

А прийшовши на місце, (Ісус) сказав їм: Моліться, щоб (тільки ніколи) не впасти в спокусу. —Лука 22:40, АМР

Ісусові учні стикалися з багатьма різними спокусами, допоки чекали на Свого Учителя в Гетсиманському саду. Можливо, їм хотілося втекти, сховатися чи уподібнитися Петру, коли той тричі відрікся від Христа. Зауважимо, що Ісус не наказав їм молитися про те, щоб не відчувати спокуси; Він велів їм молитися про те, щоб не впасти в спокусу.

Ми були б у захваті, якби ніколи не відчували спокуси вчинити погано, але так не буває. За Біблією, спокуси мають прийти. Одна з причин, чому ми повинні вірити в Бога, полягає в тому, що Він робить нас спроможними протистояти спокусі вчинити щось хибне, або зле. Мушу наголосити, що Ісус хотів, аби Його учні почали молитися заздалегідь, адже тоді, коли тиск став би надто потужним, вони були б достатньо сильними для протистояння йому.

Так для людини з неконтрольованим апетитом, перш ніж вона взагалі сяде за стіл, буде краще прохати в Бога сили й здатності протистояти звичці переїдати. Навіщо чекати, допоки тиск стане надто сильним, і приємний запах їжі перетвориться на спокусу? Я щиро вірю, що, знаючи свої слабкі сторони й регулярно молячись про те, щоб Господь давав силу, ми набагато частіше здобуватимемо життєві перемоги. Зізнаюся щиро, і мені відомо, що я схильна до нетерплячості, коли доводиться довго чекати. Тому я прийняла рішення молитися ще до того, як потраплю в якусь ситуацію, де може виникнути спокуса стати нетерплячою. Запевняю, мені це дуже допомагає. Отож затямте: Бог пообіцяв дати нам Свою силу, але ми повинні прохати її в Нього.


СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Виможете зробити що завгодно в Христі, Який підкріплює вас і наділяє силою.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon