Моліться за інших

Моліться за інших

Отже, перш над усе я благаю (й заохочую вас) чинити молитви, благання, прохання, подяки за всіх людей. —1 до Тимофія 2:1, АМР

Вдаючись до молитви, ми звертаємося до Бога й водночас прислухаємося до того, що Він нам скаже. Одним із основних видів молитви є молитва заступництва, під час якої ми прохаємо Бога не тільки за себе й свої нужди — ми закликаємо Його втрутитися в чиюсь ситуацію. На руках молитви ми приносимо до Господа нужди цих людей, а іноді навіть отримуємо слово від Нього стосовно їхньої ситуації. Молитва заступництва — це один із найважливіших видів молитви, адже багато людей не молиться за себе, бо навіть не знає, як це робити. Відповідаючи на прогнозоване питання, чому не знають — бо просто не мають особистих, близьких стосунків із Богом. Зауважу, що бувають випадки, коли обставини настільки важкі, тиск такий сильний, біль такий страшний, ситуація така суперечлива, що люди не усвідомлюють, як молитися навіть за власні нужди. Іноді люди знов і знов вдаються до молитви, прохаючи Бога втрутитися в їхню ситуацію, і врешті-решт просто знесилюються й перестають молитися.

Якось одного дня я відвідала свою подругу, яка, хвора на рак, перебувала в лікарні. Вона хоробро боролася з недугою й молилася, як справжній воїн. Та врешті-решт так знесилилася, що більше не могла молитися, тож сказала: “Джойс, я просто більше не можу молитися”. Отож їй була конче потрібна підтримка друзів — щоб вони не просто молилися, а молилися за неї і замість неї, бо сама вона була надто виснажена.

Я впевнена, що у вашому житті є люди, які потребують вашої молитви, яким украй потрібно, щоб ви звернулися до Бога й отримали для них від Нього слово. І в цьому ключі я дуже раджу вам попрохати Бога показати таких людей і почати вірно й наполегливо за них молитися.


СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Почніть вірно молитися за інших людей, якщо Бог вас до цього спонукає.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon