Наблизьтеся до Бога

Наблизьтеся до Бога

Наблизьтесь до Бога, то й Бог наблизиться до вас… —Яків 4:8

Зовсім не всі готові платити ціну за те, щоб наблизитися до Бога. І аж ніяк не кожен готовий просто приділити пошуку Господа потрібну кількість часу або принести певні жертви заради свого духовного росту. Проте Господь не просить нас віддати Йому весь наш час. Звісно, Він хоче, щоб у нашому житті були присутні й справи, які ми не вважаємо надто “духовними”. Творячи нас, Господь дав нам тіло, душу (розум, волю й емоції), а також дух, і тому, повірте, Він очікує від нас турботи й піклування про всі ці три сфери нашого єства.

Між нами кажучи, щоб мати здорове тіло й душу, потрібно приділяти цьому час і докладати певних зусиль. Ми повинні дбати про свої емоції — розважатися, веселитися й певною мірою насолоджуватися спілкуванням з іншими людьми. Наш розум щодня має активно працювати й оновлюватися. Окрім нього, ми також маємо дух, який безперечно потребує нашої уваги. Тож за бажання якомога довше залишатися здоровими, приділяймо час турботі й піклуванню про все своє єство.

Я вважаю, що близькість із Богом — це питання часу. Ми жалкуємо, що нам бракує часу на пошук і збудування стосунків із Богом, проте усвідомлюємо, що насправді приділяємо час тим справам, які вважаємо найважливішими. Звісно, кожному з нас доводиться щодня стикатися з обставинами, що відволікають. Проте, усвідомивши всю важливість пізнання Бога й здатності чути Його голос, ми обов’язково віднайдемо на це час. Не намагайтеся вписати Бога у свій напружений розклад дня — краще будуйте свій розклад навколо того часу, що ви проводите з Ним. Адже пізнання Бога є надійною, довгостроковою інвестицією, тому не засмучуйтеся, не помічаючи миттєвих результатів. Прийміть рішення шанувати Господа за допомогою свого часу, і рано чи пізно ви пожнете плоди цього вчинку.

СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Духовні вправи, як і фізичні, вимагають регулярності у їх виконанні. Тільки за такої умови ви обов’язково побачите результат.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon