Навчіться з молитви апостола Павла

Навчіться з молитви апостола Павла

(Я завжди молюся про те,) щоб Бог Господа нашого Ісуса Христа, Отець слави, дав вам Духа премудрости та відкриття… —До Ефесян 1:17, АМР

Сьогодні я хочу зосередити вашу увагу на деяких молитвах апостола Павла. Раніше, коли читала його молитви у Посланнях до Ефесян, Филип’ян і Колосян, мені ставало дуже соромно за свої власні — якими тілесними, або плотськими вони є. Та зрештою Павлові молитви так сильно вплинули на мене, що моє молитовне життя кардинально змінилося. Я помітила, що апостол Павло ніколи не молився про легке життя для людей або повну відсутність труднощів у ньому. Натомість його молитви були сповнені прохання щодо їхньої спроможності витерпіти й пережити все, що з ними відбувається — щоб це було з гарним ставленням, терплячістю й стійкістю, щоб вони стали живим прикладом Божої благодаті для інших людей. Павло молився про те, що є важливим для Бога, і я, взоруючи на власний досвід, можу запевнити, що Він виливає на наше життя неймовірну силу, коли чує від нас подібні молитви. Нам більше слід турбуватися про свій духовний стан, ніж про здобуття всього бажаного чи омріяного.

Наведений вище вірш — це уривок однієї з молитов апостола Павла. Цей вірш навчає нас молитися за отримання духа мудрості й одкровення — оскільки це має бути одним із наших головних прохань. По суті, прохання про одкровення — духовну інтуїцію й розуміння — повинно стати однією з найголовніших тем нашої молитви. Слово “одкровення” означає “відкриття” — тож слід прохати Бога відкрити нам усе, що нам належить у Христі. Молімося про те, щоб Господь явив і відкрив нам правду Божого Слова, щоб ми збагнули, як молитися за себе й за інших людей. Затямте, коли хтось сповіщає вам певний біблійний принцип або духовну істину, це стає інформацією. Та коли Бог допомагає вам її зрозуміти, то вона перетворюється на одкровення. І повірте, саме воно містить у собі силу зробити певну істину настільки реальною для вас, що навряд чи знайдеться щось, спроможне хоч колись у вас її відняти.


СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Зробіть перерву й хоча б на деякий час припиніть прохати Бога про матеріальні речі; натомість прохайте Його ще більше явити Себе у вашому житті.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon