Навчіться молитися посеред турбот

Навчіться молитися посеред турбот

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Ні про що не турбуйтесь і не хвилюйтеся (за будь яких обставин), а в усьому нехай виявляються Богові ваші бажання молитвою й проханням з подякою. – До Филип’ян 4:6, АМР

Коли ви знаходитеся під тиском, безперечно, набагато краще помолитися про це, ніж обговорювати це з усіма знайомими. Молитва є запорукою успішного життя. Впродовж усього Свого земного життя Ісус постійно молився. Він у молитві розповідав Богові про всі Свої проблеми й труднощі, навіть коли йшлося про Його репутацію і, власне, життя. Тому й ми можемо наслідувати Його приклад. Нам не потрібно навіть пояснювати Господові суті усіх своїх проблем. Просто віддаймо їх Богові й попрохаймо Його про все подбати.

Будьте обережні й у жодному разі не ускладнюйте своїх молитов. Як на мене, багато людей зазвичай чекає, допоки в них з’явиться можливість опинитися наодинці з Богом чи піти в церкву, перш ніж почати молитися. Однак вони не усвідомлюють, що насправді молитися можна коли завгодно. Будьте впевнені в простоті своєї молитви, сповненої віри, й пам’ятайте, чого апостол Павло вчить нас у Посланні до Филип’ян 4:6. Замість хвилюватися, просто почніть молитися й попрохайте Бога про допомогу, коли опинилися у важкій ситуації чи стикнулися з труднощами.

У Біблії сказано, що Бог вірний — це одна з Його характеристик. На нього можна покластися! Господь завжди нам допоможе, коли молитимемося до Нього й прохатимемо Його про допомогу, тож маємо довіряти Йому повністю й беззаперечно. Почавши так діяти, ми будемо готові подолати всі труднощі й випробування, хоч би що трапилося на нашому життєвому шляху.

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Боже, я не хочу провести усе своє життя у хвилюванні. Натомість я приймаю рішення вже сьогодні, що вироблю у себе звичку повсякчас звертатися до Тебе в молитві.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon