Навчіться правильно мислити — тоді ви зможете говорити правильні слова

Навчіться правильно мислити — тоді ви зможете говорити правильні слова

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

І язик — то вогонь. (Язик — як) світ неправості, поставлений так поміж нашими членами, язик сквернить усе тіло, запалює круг життя, (тобто порочне коло людської природи), і сам запалюється від геєнни. – Яків 3:6, АМР

Негативні слова починаються з негативних думок. Наприклад, уявімо, що працівник почув плітки про те, що компанія, в якій він працює, збирається скоротити штат, і тому він міркує: «Щоразу, як тільки в моєму житті починає все налагоджуватися, обов’язково трапляється щось погане». А відтак додає: «Мабуть, я втрачу роботу».

Раніше мої думки були настільки негативними, що всі мої слова також абсолютно не виражали позитивного ставлення… все це не дуже добре впливало на моє життя. Врешті-решт я вирішила змінити своє мислення й перестати промовляти лише негативні слова. За деякий час до мене прийшло усвідомлення, що мушу робити дещо більше, ніж просто не говорити негативу на свою адресу. Отже, самого звільнення від негативних слів було недостатньо — я мала почати мислити позитивно!

Наші думки — як позитивні, так і негативні — змушують нас промовляти слова, що формують наше майбутнє. Отже, негативні слова з наших вуст можуть бути, як вогонь, з якого починається справжня пожежа в нашому житті (див. Яків 3:6). Однак своїми правильними словами ми спроможні зупинити вогонь ще до того, як він почне палати. Але вдасться нам це тоді, коли навчимося правильно мислити. Тож заохочую вас: сповнюйтеся Святим Духом і Божим Словом. Нехай Він впливає на всі ваші думки й вчить вас промовляти лише слова, сповнені позитиву.

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Боже, я хочу промовляти лише позитивні, живильні слова, що спираються на Твоє Слово. Я благаю Тебе, увійди в моє мислення, онови мій розум і дай розум Христа, щоб я міг догоджати Тобі словами моїх вуст.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon