Навчіться розрізняти між тим, ким ви є, і тим, що ви робите

Навчіться розрізняти між тим, ким ви є, і тим, що ви робите

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Тому то, коли хто (прищеплений) в Христі (Месії), той створіння нове (взагалі нове творіння)… – 2 до Коринтян 5:17, АМР

За своє життя я припустилася багатьох помилок і впевнена, що не спинюся на цьому — попереду, у майбутньому ще будуть прогріхи й похибки, та все одно я люблю себе. Насправді, я не все й не завжди роблю правильно, та це не впливає на мою сутність у Христі. Я переконана, що Він любить мене, і знаю, що все одно я — добра людина. Така моя впевненість базується на усвідомленні того, що я є новим створінням у Христі, а відтак навчилася розрізняти між тим, ким я є, і тим, що роблю.

Коли ви почнете розуміти, що ваші діла не визначають вашої сутності, то зможете пережити новий рівень надзвичайної свободи від почуття ганьби й сорому. Знаючи, що Бог любить вас, ви стаєте спроможними й самі почати любити себе здоровим, збалансованим чином. А відтак інші люди теж починають вас любити. Здатність любити себе зовсім не означає, що ви сповнені пихи й гордості. Спроможність на любов до себе свідчить про те, що ви приймаєте себе такими, якими Бог створив вас.

Нам усім конче потрібно постійно покращувати своє поводження. Проте здатність приймати й ставитися до себе як до Божого створіння є життєво необхідним кроком на шляху до емоційного здоров’я й зцілення в Христі. Якщо нам вдасться освоїти цей єдиний принцип, тобто навчитися любити себе, то в нашій боротьбі з почуттям сорому, що панує в нашому житті, станеться великий прорив.

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Святий Духу, допоможи мені навчитися розрізняти між тим, ким я є, і тим, що роблю. Я можу любити себе й жити у свободі від почуття сорому, адже Ти мене любиш і постійно дієш у моєму житті.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon