Навчіться сприймати життя, яким воно є

Навчіться сприймати життя, яким воно є

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Отож, не журіться про завтрашній день, бо завтра за себе само поклопочеться. Кожний день має досить своєї турботи! – Матвій 6:34

Як і більшість людей у світі, я намагаюся чинити опір подіям, які мені не подобаються, хоча сама насправді і не спроможна щось із ними вдіяти.

Одного разу Господь звернувся до мене з настановою: «Джойс, навчися сприймати життя таким, як воно є». Я твердо вірю, що це може стати гарним уроком для кожного з нас. Насправді Бог намагався наставити мене щодо мого підходу до життя: не потрібно опиратися подіям, на які я не спроможна вплинути і з якими мені несила щось вдіяти. Якщо, прикладом, ми кудись їдемо і раптом потрапляємо у затор через аварію чи погану погоду, то немає жодного сенсу цьому опиратися. Тільки час або надприродне Боже втручання здатні змінити ситуацію. То чому б навіть за таких обставин не розслабитися і не спробувати щось придумати, аби, хай там як, весело провести час, допоки стоїмо в заторі?

Бог створив нас спроможними нормально сприймати життєві ситуації, незалежно від того, що з нами відбувається. Саме тому Він наказує нам зосереджуватися тільки на сьогоднішньому дні. Господь знає: якщо ми безцільно витрачатимемо час, хвилюючись про ті проблеми, розв’язати які нам у будь-якому випадку не до снаги, то станемо струдженими і роздратованими. Тож, не гайте часу, намагаючись якось вплинути на моменти, з якими ви в будь-якому разі нічого не можете вдіяти. Прийміть рішення слідувати Божим велінням, а Йому дозвольте подбати про все інше.

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Господи, я усвідомлюю, що мені не до снаги вплинути на все, що зі мною відбувається, та я можу довіритися Тобі. Прямо зараз я приймаю рішення якнайкраще виконати все, що ти мені доручив виконати, усе ж інше я віддаю Тобі на впорядкування.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon