Надзвичайно потужна молитва

Надзвичайно потужна молитва

Любіть ворогів своїх, благословляйте тих, хто вас проклинає, творіть добро тим, хто ненавидить вас, і моліться за тих, хто вас переслідує (й використовує проти вашої волі). —Матвій 5:44, АМР

Один із найпотужніших видів молитви, яким можете послуговуватися, — це молитва за ваших ворогів. За бажання знайти людину, молитви якої відрізняються особливою потужністю, пошукайте того, хто вдається до молитов заступництва за своїх ворогів. Я вірю, що Бог благословляє нас неймовірним чином, коли починаємо молитися за тих, хто образив нас, скривдив або ще гірше — зрадив.

Пам’ятаєте Йова? Йому довелося молитися за своїх друзів після того, як ті завдали йому болю й розчарування. Проте одразу після Йовової молитви Бог почав відновлювати його життя. По суті, Господь повернув йому подвійно за все, що він втратив (див. Йов 42:10)! Молитва за своїх кривдників має просто неймовірну силу, адже завдяки ній ми вчимося крокувати за любов’ю по відношенню до тих, за кого молимося, таким чином підкоряючись Божому Слову.

Зауважимо, що Божий голос чітко чутний у нашому вірші на сьогоднішній день. Отож що Ісус наказує нам робити в цьому вірші? Він учить нас молитися за наших ворогів. Згадуючи про людей, які вас використали, скривдили, образили чи погано про вас відгукувалися, благословляйте їх, замість проклинати. Моліться за них! Бог добре знає, що вам нелегко благословляти своїх ворогів, і, напевно, робите ви це без особливого бажання. Проте своїми діями і своєю слухняністю ви догоджаєте Богові. Хочу наголосити, що прийняття рішення молитися за своїх ворогів і благословляти їх, замість проклинати, має вирішальне значення й велику вагу в духовному світі. Повірте, як наслідок Бог зробить щось неймовірне у вашому житті.


СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Не дозволяйте злим людям спокусити вас, не поводьтеся, як вони; не опускайтеся до їхнього рівня й не уподібнюйтеся їм.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon