Надприродна Божа прихильність

Надприродна Божа прихильність

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Господь зубожує та збагачує, понижує Він та звеличує. – 1 Самуїла 2:7

Між природною прихильністю і надприродною існує велика відмінність. Природну — потрібно заслужити, тоді як надприродна прихильність — це Божий дар, який отримуємо за благодаттю.

У Першій книзі Самуїла 2:7 читаємо, що «Господь зубожує та збагачує, понижує Він та звеличує». Життя Естер є ідеальним прикладом правдивості цього твердження. Бог підняв її з болота й поставив царицею над усією країною. Він дав їй прихильність усіх, кого вона зустрічала на своєму шляху, у тому числі самого царя. І Естер її використала для порятунку й визволення себе й свого народу з лап смерті від руки Амана, дуже злої людини. Можливо, Естер боялася попрохати царя втрутитися в цю ситуацію, та вона знала, що має Божу прихильність, і тому сміливо ступила крок у невідоме, повністю довірившись Йому.

Як й Естер, ми повинні жити у свободі, дати яку нам може виключно Божа прихильність. Незалежно від обставин, які складаються у вашому житті, вірте, що Бог подарує вам Свою надприродну прихильність і милість. Не зважайте на те, якою безнадійною може здаватися ваша ситуація — у будь-якому разі Богові до снаги врятувати вас від неї. Якщо ваше життя в Його руках, то світло Господнє осяє вас і вбереже від біди.

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Боже, я не покладаюся на природну прихильність із боку людей. Натомість я прагну жити у Твоїй надприродній прихильності й милості. Моє життя — у Твоїх руках, і я впевнений, що Ти сильний вберегти мене від будь-якої біди.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon