Надійтеся на Бога й чиніть добро

Надійтеся на Бога й чиніть добро

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Надійся на Господа, (покладайся на Нього, довіряй Йому) й добре чини, землю замешкуй та правди дотримуй, (і Він тебе не підведе)! – Псалом 36:3, АМР

Дехто з нас марнує забагато часу, намагаючись з’ясувати, як отримати благословення для самого себе. Іноді люди все своє життя щосили намагаються досягти чогось важливого на їхній погляд, однак ніколи не довіряють Богові й не дозволяють Йому вести їх за Собою. Врешті-решт вони лише впадають у депресію й відчувають, що змарнували своє життя, так нічого не досягши.

У Псалмі 36:3 можемо прочитати настанову: «Надійся на Господа й добре чини». Бог не створив нас для того, щоб ми були егоїстами, що постійно зосереджуються лиш на тому, як допомогти самим собі. Він очікує, щоб ми активно садили зерна добра, допомагаючи іншим людям. Добрі вчинки приносять нам величезне задоволення, адже всім людям до вподоби почуватися спроможними змінити щось на краще в цьому світі. На додачу це відкриває двері перед Богом і дає Йому можливість ще більше нас благословити.

Довіряйте Богові — правильного часу Він принесе неабияке благословення у ваше життя. А допоки ви чекаєте на здійснення Його досконалого плану, почніть допомагати іншим людям. Ви, по суті, відчуєте величезне полегшення, якщо не думатимете постійно тільки про себе. Отже, тільки-но почнете систематично творити добро, зокрема, те, до чого вас закликає Бог, і Він неодмінно благословить вас, покривши всі ваші нужди

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Боже, я не хочу проводити егоїстичне, самозакохане життя. Я вірю, що Ти надзвичайно благословиш мене правильного часу, якщо я чинитиму добро, тобто благословлятиму людей і допомагатиму тим, до кого Ти спонукаєш мене проявити любов.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon