Найбільший привілей

Найбільший привілей

Господній Закон досконалий, він зміцнює душу. Свідчення Господа певне, воно недосвідченого умудряє. —Псалом 18:8

Мені складно уявити більшу честь і привілей, ніж можливість звертатися до Бога й чути Його голос. Тому, як на мене, молитва — це найбільший з усіх привілеїв, що маємо в житті. Вона не є якоюсь нашою повинністю, тобто чимсь таким, що ми змушені робити; Молитва є тим, що ми маємо змогу робити. Вона сприяє нам у співпраці з Богом, даючи змогу спостерігати, як Його плани й цілі здійснюються в нашому житті і житті тих, хто нас оточує, кого ми любимо. Молитва — це засіб, за допомогою якого ми, мешканці землі, можемо увійти в неймовірну, надзвичайну Божу присутність. Вона дозволяє нам ділитися з Господом бажаннями нашого серця, чути Його голос і дізнаватися, як здобути все, що Він приготував для нас. Насправді здатність спілкуватися з Богом є незрівнянним привілеєм, більшого за який годі й уявити. У той час, як молитва є піднесеним і священним таїнством, вона також — найдоступніший привілей з усіх мені відомих.

Не знаю, як ви, та я не вірю, що спілкування з Богом або здатність чути Його голос має бути чимось складним і проблематичним; навпаки, Він від початку задумував їх як щось просте й звичне, за допомогою чого можна залишатися на зв’язку з Ним щодня й щогодини, повсякдень і повсякчас.

СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Нехай молитва стане для вас чимось таким простим і звичним, на кшталт здатності дихати; зробіть її невід’ємною частиною кожного вашого дня.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon