Найcильніше бажання

Найcильніше бажання

Не будуть голодні вони, ані спрагнені, і не вдарить їх спека, ані (опече) сонце, (і не введе їх в оману марево,) бо Той, Хто їх милує, їх попровадить і до водних джерел поведе їх. —Ісая 49:10, АМР

Бог не хоче, аби ми бажали чогось більше, ніж бажаємо Його. Річ не в тому, що ми не маємо права мріяти про різні матеріальні речі; відтак плекаючи мрії про щось матеріальне, пильнуймо, щоб наша близькість із Богом завжди залишалася найбажанішою річчю в нашому житті. Господь прагне, щоб ми завше перебували в Його присутності, насолоджуючись Його компанією і тим, Ким Він є.

В нашому вірші на сьогоднішній день згадується про марево. Насправді ми постійно прагнемо Божої присутності — переживаємо невгамовну жагу по Богові. Проте, коли ми не усвідомлюємо, що саме Його прагне наша душа, то виникає загроза впасти в оману. Це на кшталт марева, що вводить в оману змученого спрагою мандрівника в пустелі. Сатана може обдурити нас, змусивши зосередитися на чомусь, що ніколи по-справжньому не зможе втамувати нашої жаги. Затямте, ніщо, окрім Бога, не задовольнить наших прагнень, тому маємо прийняти рішення шукати Його понад усе. Якщо віддати Богові першість у наших бажаннях, думках, словах і рішеннях, то Він зможе нарешті втамувати нашу спрагу, а відтак ми не зіб’ємося з правильного путі.

Запам’ятайте, у кожного є конкретні нужди, і Бог прагне їх задовольнити. Якщо ми шукатимемо Його обличчя (присутності), то помітимо, що Його рука також завжди буде відкрита для нас, готова допомогти. Однак шукай ми лише якихось матеріальних речей — і нам не оминути спокуси. Звісно, згодом ми зрозуміємо, що гналися за маревом. Проте нам буде гірко усвідомлювати, що змарнували більшу частину свого життя, слідуючи за чимось, як здавалося, конче потрібним… і що насправді було порожнім місцем.


СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Усе, що вам потрібно, ви знайдете лише в Богові.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon