Наповнюйтеся Святим Духом повсякчас

Наповнюйтеся Святим Духом повсякчас

І не впивайтесь вином, в якому розпуста, але краще (повсякчас) наповнюйтесь (і будьте керовані Святим) Духом. —До Ефесян 5:18, АМР

Надзвичайно важливо пам’ятати про Божий наказ у Святому Письмі: “повсякчас” — тобто завжди — наповнюватися Його Духом. Це, у свою чергу, вимагатиме від нас постійного правильного встановлення пріоритетів. Господь має завжди посідати перше місце в нашому житті. Часто це вимагає від нас дисципліни, бо різним речам маємо приділяти різну кількість часу й уваги. У нас дуже багато потреб і бажань, проте ніщо не є важливішим за Бога. Щоб бути сповненим Божої присутності, конче потрібно шукати Бога щодня, досліджуючи Його Слово й проводячи з Ним час. Удячне ставлення також нам сприятиме в цьому, як, до речі, і звичка ретельно охороняти й пильнувати власні думки.

Святий Дух ніколи нас не покине; Він цілеспрямовано приходить в наше життя для того, щоб залишитися в ньому назавжди й перебувати з нами повсякчас. Він не змінює адреси Свого помешкання; щойно оселившись у нашому серці, Він замешкує в ньому й не збирається нікуди йти. Проте для нас надзвичайно важливо постійно підігрівати свій дух. Будь-який гарячий предмет може охолонути, якщо згасне вогонь. У моєму житті був період, коли впродовж шести місяців Бог заборонив мені бодай щось у Нього просити, окрім Його присутності. Це стало для мене чудовим уроком більшого наближення до Бога й глибшого пізнання Його. Як тільки з моїх вуст починали злітати слова: “Боже, мені потрібно…”, — я відразу себе зупиняла, нагадуючи настанову, що отримала від Бога, і завершувала речення словами: “…більше пізнати Тебе”.

Бог дає нам усе, чого потребуємо, і знає всі наші нужди ще до того, як ми в Нього про них попрохаємо. Якщо ми втішатимемося Господом і будемо прагнути більше пізнати Його, то на додачу Він виконає бажання нашого серця. Я наполегливо раджу вам: наповнюйтеся Святим Духом сьогодні й щодня, прагніть пізнавати Бога понад усе. І тоді Він подбає про все інше.

СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Постійне сповнення Святим Духом дає вам відчуття вдоволення й щастя незалежно від ваших обставин.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon