Нарікання — це гріх!

Нарікання — це гріх!

Увійдіть в Його брами з подякуванням, на подвір’я Його з похвалою! Виславляйте Його, Ім’я Його благословляйте! – Псалом 99:4

У Посланні до Ефесян 4:29 Павло наказує нам не промовляти жодних брудних слів. Раніше я не усвідомлювала, що до їх числа також входять будь-які скарги, але з того часу збагнула, що бурчання і ремства насправді замазують наше життя. Словом, скарги і нарікання ― це гріх! Вони спричиняють безліч проблем людям і крадуть радість у всіх, хто їх слухає.

Запитайте себе, як скоро ми стаємо нетерплячими і починаємо скаржитися, опинившись у заторі або черзі на касі в супермаркеті? Чи швидко ми помічаємо і починаємо акцентувати на всіх недоліках і хибах наших друзів або членів родини? Як часто ми скаржимося на свою роботу, тоді як натомість повинні дякувати Богові, що взагалі маємо джерело доходу?

Найкраща протиотрута до скарги ― це подяка. По-справжньому вдячні люди ніколи не скаржаться. Вони такі зайняті відчуттям і висловлюванням вдячності за все добре у своєму житті, що їм просто бракує часу на пошуки об’єкта для скарг.

За Біблією, ми маємо входити в Божі брами з хвалою і подякою. Нехай нашою щоденною метою буде вдячність. Чимдуж стараймося бути позитивними і вдячними.

Ввечері, лягаючи спати, спробуйте згадати все, за що ви можете бути вдячні. Нехай це також стане і вашою першою вранішньою справою. Дякуйте Богові за «дрібниці», або ті речі, які зазвичай сприймаєте як належне: місце на стоянці, вчасне пробудження на роботу, їжу, свою родину… Не розчаровуйтеся, коли зазнаєте невдач ― не здавайтеся і не залишайте справу на півдороги. Не припиняйте руху вперед, допоки не виробите нові звички і не почнете жити зі ставленням постійної подяки в серці.

Будьте щедрі на вдячність ― це зробить ваші стосунки з Господом надзвичайно приємними.


Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Боже, я прагну мати вдячне ставлення вже сьогодні! Дякую Тобі за любов і благословення. Допоможи мені завжди бачити у житті щось позитивне, аби я міг частіше дякувати Тобі за все, що зі мною відбувається.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon