Наша впевненість у Христі

Наша впевненість у Христі

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Бо… ми, що служимо Богові духом, а хвалимося Христом Ісусом, не кладемо надії на тіло… – До Филип’ян 3:3

Джерелом справжньої впевненості ніколи не буває наше самопочуття або те, на що ми спроможні чи неспроможні. Її джерелом є одкровення про нашу сутність в Ісусі Христі. Коли ми на ділі усвідомлюємо, як сильно Бог любить нас, і приймаємо Його зцілення від ран минулого, то вже не відчуваємо потреби в тому, щоби черпати свою впевненість зі своїх надій і сподівань на плоть.

Пам’ятаю, як багато років тому я боролася з почуттям невпевненості й нерішучості, які мене сповнювали через відсутність вченого ступеню, що мало багато моїх знайомих проповідників. Та, на щастя, я цілком і повністю зосередилася на безумовній Божій любові до мене і завдяки цьому навчилася будувати свою впевненість на сказаному про мене в Його Слові: я — Божа праведність у Христі Ісусі (див. 2 до Коринтян 5:21).

Ісус воліє повернути у ваше життя справжню впевненість, зціливши вас від наслідків подій минулого, що спотворили ваше ставлення до самого себе. Якщо ви, замість спиратися на свою недосконалість, дивитиметеся на те, яким досконалим і довершеним є Бог, то обов’язково здобудете впевненість, джерелом якої буде Він Сам, а не ваша плоть.

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Боже, допоможи мені зрозуміти, ким я є в Христі, і прийняти Твоє зцілення в моїх думках і емоціях. Я ж приймаю рішення надіятися винятково на Тебе!

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon