Наша духовна спадщина

Наша духовна спадщина

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Бо кого Він передбачив, (тобто обрав і полюбив від початку), тих і призначив (заздалегідь), щоб були подібні до образу (і подоби) Сина Його, щоб Він був перворідним поміж багатьма братами. – До Римлян 8:29, АМР

Ісус прийшов на Землю, щоб стати досконалою, безгрішною жертвою за нас, бо ми неспроможні бути досконалими з природної точки зору. Однак завдяки Його жертві, нам до снаги кожного дня все більше ставати схожими на Ісуса, уподібнюючись Його святому безгрішному образу. Ми отримуємо свою духовну спадщину, коли живемо так, як жив Він.

Так, опанувати правильний спосіб життя, уподібнитися в цьому Ісусові аж ніяк не вийде за один день. Спершу ми всі оступатимемося й падатимемо, адже будь ми досконалі, то й не потребували б Спасителя! Проте, усім своїм серцем ми повинні відчайдушно прагнути отримання своєї духовної спадщини. Також мусимо навчитися довіряти Богові, усвідомлюючи, що Він в силах змінити нас до подоби Свого Сина Ісуса Христа.

У Посланні до Ефесян 1:11-12 читаємо: «У Нім… стали ми спадкоємцями… щоб на хвалу Його слави були (здатні жити) ми, що перше надіялися на Христа (і довірилися Йому)» (АМР). Вам належить спадщина, і бажання Бога ― щоб ви жили з відчуттям миру і впевненості у серці, яке приходить до вас лиш тоді, коли усвідомлюєте, ким ви є і Кому належите. То чи готові ви довіритися Богові і дозволити Йому щоденно змінювати вас, все більше уподібнюючи образу Його Сина?

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Боже, дякую Тобі за те, що маю духовну спадщину в Ісусі Христі. Я довіряю Тобі і розумію, що Ти зможеш поступово, крок за кроком змінити мене до образу і подоби Свого Сина.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon