Наше ставлення впливає на нашу долю

Наше ставлення впливає на нашу долю

Над усе, що лише стережеться, серце своє стережи (з усією старанністю), бо з нього походить (джерело) життя. —Приповісті 4:23, АМР

Ставлення є надзвичайно важливим, адже з часом воно виливається в поведінку, яку бачать інші люди. А будь-яке ставлення, добре чи погане, починається з думок. Існує такий добре відомий вислів: “Посій думку, і пожнеш учинок; посій учинок, і пожнеш звичку; посій звичку, і пожнеш характер; посій характер, і пожнеш долю”. Згідно з цією, так званою, формулою, доля — це кінцевий результат нашого життя; характер — це те, ким ми є; звичка — це підсвідома манера поведінки. Отже, наша доля, або кінцевий результат нашого життя, насправді бере свій початок у наших думках. Саме з них починається весь процес. Тому не дивно, що в Біблії є настанова для нас: повністю відновити свій розум і виробити в себе нове ставлення й ідеали (див. До Римлян 12:2; До Ефесян 4:23). Ми повинні старанно вивчати Боже Слово й завдяки цьому розвинути в себе новий спосіб мислення, що врешті-решт вплине на всю нашу долю, тобто кінцевий результат нашого життя.

Уявіть, через погане ставлення, що виражається в невдячності або звичці тримати в серці гіркоту, гнів, непрощення, злість, неповагу, бажання помститися — цей перелік може бути нескінченним — ми заваджуємо Святому Духові діяти в нашому житті. Адже Він може рухатися лише в житті людини, яка має праведне ставлення. Тож регулярно аналізуйте ставлення свого серця й стережіть останнє з усією старанністю, згідно з настановою, яка дається в нашому сьогоднішньому вірші. Тож, піймавши себе на думці, що маєте змінити своє ставлення, вам достатньо буде попрацювати над покращенням свого способу мислення.

Принагідно хочу застерегти вас: сатана робить усе можливе, щоб наповнити наш розум неправильними думками, проте нам не слід приймати те, що він намагається підсунути. Я ніколи й не піднесла б до роту повну отрути ложку лише через те, що хтось мені її запропонував — сподіваюсь, ви також. Якщо ми достатньо розумні, щоб учинити правильно з ложкою отрути, то маємо бути не менш розсудливими, щоб не дозволити сатані отруїти наші думки й наше ставлення, а в результаті — нашу долю.

СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Щодня аналізуйте й пильнуйте своє ставлення: його належний стан украй важливий.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon