Невідступність, до якої спонукає Святий Дух

Невідступність, до якої спонукає Святий Дух

Ну, то що ж (мені робити)? Буду молитися духом (у Святому Дусі, Який мешкає в мені), і буду (також) молитися й розумом, (тобто з розумінням того, про що молюся). —1 до Коринтян 14:15, АМР

Я наполегливо заохочую вас молитися невідступно й наполегливо, вдаватися до молитов, до яких спонукає вас Святий Дух — не просто повторювати ті самі слова й речення, а молитися від усього серця й бути непохитними. Мало хто задумується, та можна використовувати свої вуста для промовляння під час молитви пустих слів, які не мають жодного значення, — такі молитви будуть лише мертвими ділами плоті. Цитування вголос молитви “Отче Наш” водночас із паралельними думками про щось інше не тільки не потішить Бога, а й мені не принесе жодної користі; проте щира молитва, від усього серця, змусить Бога прислухатися й почати діяти.

Служіння вуст як не вшановує Бога, так не приносить і нам жодної користі. Отож навіть молячись знов і знов про те саме, нам треба пильнувати, щоб молитва не перетворилася на бездумне повторення. Замість цього дозвольмо Святому Духові вести нас за Собою у новий свіжий спосіб, навіть коли згадуємо про те, про що вже молилися багато разів. Іноді Господь дійсно спонукає нас бути старанними й невідступно молитися про щось одне, проте існує велика відмінність між бездумним повторенням і невідступністю в молитві, до якої спонукає Святий Дух. Відтак якщо повторювані нами слова молитви не йдуть від щирого серця, то вони не мають жодної сили. Молячись про щось, будьмо уважними й зосередьмося на тому, що промовляємо. З наших вуст не повинні злітати слова, що просто запам’яталися, тоді як наше серце перебуває далеко від Бога. Лише серйозна (щира, невідступна) молитва праведної людини має неймовірну силу (див. Яків 5:16).


СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Ваші щирі молитви мають силу, і Бог їх чує.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon