Неймовірна сила імені Ісуса

Неймовірна сила імені Ісуса

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Тому й Бог повищив Його, та дав Йому Ім’я, що вище над кожне ім’я, щоб перед Ісусовим Ім’ям вклонялося кожне коліно небесних, і земних, і підземних… – До Филип’ян 2:9-10

Багато людей, у тому числі християн, і гадки не мають, яка неймовірна сила прихована в імені Ісуса.

Чи замислювалися ви коли-небудь над тим, наскільки важливим і значимим для людини є її ім’я? Воно відображає й уособлює її характер, а також відрізняє від усіх інших людей. Звертаючись до когось на ім’я, ми проголошуємо певні речі в життя цієї людини.

Те саме стосується й імені Ісуса. Говорячи про Нього, ми не просто якось Його називаємо. Ми проголошуємо ймення, що втілює силу — навіть не людську, а всю силу, міць і владу, що належить Богові (див. До Колосян 2:9-10). Промовляючи ім’я Ісуса, ми описуємо Особу, Якій воно належить. Ім’я «Ісус» означає «Спаситель», і ми проголошуємо Його ім’я у відповідності до того, що Він робить для нас і як служить — Він спасає від гріха, допомагає уникнути помилок, відводить від обставин, що не співпадають з Його волею (див. Євангеліє від Матвія 1:21).

Багато людей хочуть мати духовну силу і владу, та насправді вони не тямлять, що для її вивільнення потрібно за вірою проголошувати ім’я Ісуса. Це дивовижне імення було дане тим, хто вірить. Якщо ви — Боже дитя, то почніть з вірою проголошувати Його ім’я вже сьогодні.

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Отче, я з вірою проголошую ім’я Ісуса над усіма моїми життєвими обставинами. Дякую Тобі за дивовижну силу, приховану в імені Твого Сина.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon