Нехай ваше світло світить

Нехай ваше світло світить

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Отак ваше світло нехай світить перед людьми, щоб вони бачили вашу моральну досконалість і гідність, благородні та добрі діла, та пізнавали й шанували, величали й прославляли Отця вашого, що на небі. – Матвій 5:16, АМР

Славнозвісний філософ і оратор Едмунд Берк колись сказав: «Єдине, що потрібно для тріумфу зла, — це бездіяльність хороших людей». Це насправді так. Сидіти склавши руки — дуже легко, але вкрай небезпечно. Там, де ніхто не протистоїть злу, воно починає розповсюджуватися.

Ми всі час від часу потрапляємо в пастку й починаємо скаржитися на те, що в цьому світі не так. Але самими скаргами й наріканнями нічого не досягти — вони ще більше нас розчаровують і засмучують. Висловлення незадоволення нічого не змінить, бо не містить у собі ніякої позитивної сили. Уявіть, який безлад панував би у світі, якби Господь залишаючись бездіяльним, тільки скаржився б на все, що пішло не так за часів створення світу. Але наш Батько не ремствує. Він не припиняє бути добрим і відновлювати справедливість у світі. Зло має силу, та добро сильніше за нього.

Ми повинні зупинитися й усвідомити, що Бог прийняв рішення діяти на цій землі через Своїх дітей — тобто через нас із вами. Його світло сяє в нас, і ми не можемо собі дозволити сидіти склавши руки. Мусимо зробити все можливе, щоб наше світло сяяло незважаючи ні на що, а ми жили, невтомно чинячи добро в Його ім’я.

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Господи, сидіти склавши руки досить легко, та набагато краще й правильніше щось робити для того, аби Твоє світло сяяло через нас. Допоможи мені протистояти злу і проявляти Твою добрість щоразу, як тільки у мене з’явиться така можливість.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon