Не будьте “всезнайкою”

Не будьте "всезнайкою"

Він — Мій Бог, Його дорога бездоганна, Господні слова випробувані вогнем; Він — захисник усіх тих, які на Нього покладають надію —Псалом 17:31, УТТ

Правда, що міститься в записаному Божому Слові, робить нас стійкими в часи життєвих буревіїв і штормів. Ми можемо розраховувати на те, що почуємо Божий голос, за умови, що читатимемо й досліджуватимемо Святе Письмо — Його записане Слово. Останнє ніколи не змінюється й не відхиляється від курсу, що його визначив Бог. Навіть коли в Божому Слові не знаходимо чогось конкретного про свою ситуацію, все одно воно розкриває характер Бога, таким чином запевняючи нас у Його спроможності завсіди подбати про нас і вказати єдиний правильний напрямок у житті.

Слово Боже навчає, що наші знання є лише частковими, неповними й недосконалими. Як сказано у Першому посланні до Коринтян 13:9–10, ми все знаємо лише “частинно”. Це свідчить про те, що в нашому житті ніколи не настане такого часу, коли ми зможемо сказати: “Я знаю все, що мені потрібно знати”. Тому завжди приходьте до Бога зі смиренням і будьте завсіди готові чогось навчитися з Його Слова. Кожного дня щиро прохайте Його про настанови й підказки стосовно виходу з будь-якої ситуації.

Прийміть Святого Духа як свого Вчителя, щоби дати Йому можливість щоденно вести й направляти вас до повної правди (Іван 16:13). Він відкриє вам те, чого ви ніколи не збагнули б самотужки. Зізнаюся щиро, що вже давно прийняла рішення бути “вічним студентом”, що принагідно раджу й вам зробити.

СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Не будьте “всезнайкою”; попрохайте Бога навчити вас того, що вам потрібно дізнатися сьогодні.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon