Не бійтеся позитивно мислити

Не бійтеся позитивно мислити

Бо як у душі своїй він обраховує, такий є… – Приповісті 23:7

Цей уривок зі Святого Письма показує, як важливо мати здорові, позитивні думки про самих себе. Вам не вдасться насолоджуватися життям, якщо постійно будете мислити негативно. Коли вам це важко дається, то раджу прийняти рішення поступово, крок за кроком докорінно змінити своє мислення. Я помітила, що найкращий спосіб навчитися мислити позитивно ― це прохати Бога про допомогу в цьому плані, причому якомога наполегливіше і якнайчастіше. Найскладніше у боротьбі з негативізмом ― це визнати наявність у себе цієї проблеми, і почати прохати Бога про допомогу. Та варто вам це зробити, і зможете здолати що завгодно, адже, вірячи Біблії, ви ― нове створіння у Христі (див. 2 до Коринтян 5:17). Багато людей боїться навіть помислити, не те щоб сподіватися, про якісь добрі речі у своєму житті, бо їх дуже часто кривдили. Тому вони думають: «Якщо я не очікуватиму чогось доброго у своєму житті, то й не буду розчаровуватись, коли цього не станеться». Саме так я мислила раніше. За своє життя я пережила багато розчарувань, і це позначилося на моєму способі мислення ― я боялася мислити позитивно. Та, почавши вивчати Боже Слово і вірити у Боже зцілення своєї душі, я усвідомила, що мені доведеться позбавитися негативних думок.

Навчіться мислити позитивно у будь-якій ситуації. Переживаючи скрутні часи у своєму житті, твердо вірте, що Бог усе поверне вам на добро. Ми, християни, мусимо самовіддано боротися за свої думки, адже наш розум не діятиме автоматично у згоді з Божою волею. Раджу вам почати досліджувати Його Слово і порівнювати написане в Ньому з думками, що наповнюють ваш розум. Дозвольте Богові допомогти вам і привести ваші думки у відповідність з Його думками. Він показав мені, як бути більш позитивною людиною, і, звісно, не приховає цього й від вас.


Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Боже, я визнаю, що у мене часто з’являються негативні думки, тож потребую Твоєї допомоги. Приведи все, про що я думаю, у відповідність із Твоїм Словом. У будь-якій ситуації нагадуй мені, Господи, що все повернеш мені на добро.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon