Не втрачайте балансу

Будьте тверезі (й розсудливі, зберігайте баланс), пильнуйте (й будьте уважні та обережні)! Ваш супротивник диявол ходить, ричучи, як (голодний) лев, що шукає (того, кого він міг би схопити й) пожерти. 1 Петра 5:8, АМР

Повірте, якщо завжди прислухатися до Святого Духа, то це сприятиме нам у підтриманні рівноваги, або балансу, у кожній сфері нашого життя. Тоді Божий Дух підказуватиме нам, коли витрачаємо забагато грошей чи, навпаки, стаємо надто бережливими; коли забагато балакаємо або, навпаки, мовчимо; навіть коли забагато відпочиваємо або маємо недостатній відпочинок, чи взагалі не відпочиваємо, — Він даватиме нам підказки стосовно всього. Бо щоразу, коли ми робимо чогось надто багато чи надто мало, ми втрачаємо баланс. Принагідно зазначу, що в наведеному вище вірші міститься заклик до нас зберігати баланс, аби сатана не зміг скористатися нашою нерозсудливістю. Упродовж років він використовував мою необачність і нерозсудливість проти мене, тому що я не мала балансу у своєму підході до роботи, якою займалася. Я відчувала, що все моє життя має крутитися навколо роботи. Допоки я старанно й наполегливо працювала, чогось досягаючи в житті, я не відчувала провини й осуду, що диявол використовував проти мене. Проте це бажання постійно працювати виходило не від Бога; воно зовсім не сприяло мені в досягненні життєвого балансу. Звісно, робота — це добре, але я потребувала й відпочинку, мені потрібно було насолоджуватися життям.

Тож усвідомте наступне: за бажання почути голос Бога, просіть Його щодня показати вам усі розбалансовані сфери вашого життя і з Його допомогою намагайтеся змінити ситуацію. Так вже сталося, що нам доводиться буквально розриватися між багатьма різними життєвими завданнями. Відтак іноді дуже легко втратити рівновагу. Проте Господь завжди може й готовий зарадити нам у цій сфері. Просто спитайте в Нього, чи не робите ви часом надто багато або надто мало чогось у своєму житті, і внесіть корективи, отримані від Нього, дослухаючись до Його порад.

СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ:

Не втрачайте балансу; за потреби, попрохайте Бога допомогти вам у цьому.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon