Не втрачайте надії

А все, що давніше написане, написане нам на науку, щоб терпінням (своїм і витривалістю, а також) потіхою, (що ми її черпаємо) з Писання, ми мали надію (й ніколи її не втрачали).  До Римлян 15:4, АМР

Нам усім потрібне підбадьорення. Іноді ми потребуємо його, щоб піднятися з болота розчарування. Однак, між нами кажучи, лагідне слово, обнадійлива звістка або коротке повідомлення, у якому читаємо: “У тебе все вийде!”, — не може комусь завадити.

Сам Бог є найкращим відомим мені джерелом підбадьорення, тож звертаймося за підбадьоренням, розрадою і втіхою до Нього. Він розраджує нас через Свого Святого Духа, але також Його записане Слово надає нам сили й енергії, збадьорює й надихає. Дуже часто, потребуючи слова підбадьорення або втіхи, я звертаюся до Біблії. Відтак у мене є кілька улюблених уривків зі Святого Письма, до яких я звертаюся, які читаю, над якими роздумую в часи, коли конче потребую сили, підтримки чи підняття духу. Боже Слово сповнене підбадьорюючих уривків, і допоки в нас є Біблія, ми маємо все, щоб не втрачати надії. В одному з перекладів читаємо, що Боже Слово є ліками для нашої душі.

Тож заохочую вас завжди шукати підбадьорення і втіхи в Божому Слові — чи то ви розчаровані, чи то зазнали болю, чи то засмучені, чи то заплуталися або втомилися. І нехай, допоки ви перебуваєте в Божій присутності, Його слова проникатимуть у ваше серце й розум. Бог ніколи не підведе вас — ви завжди можете покластися на Його Слово, особливо, починаючи втрачати надію й потребуючи підбадьорення.

СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ:

Хоч би що з вами сьогодні відбувалося, не втрачайте надії.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon