Не дозвольте собі тріснути

Не дозвольте собі тріснути

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Тільки від Бога знайдеш спокій, о душе моя, від Нього спасіння моє! Тільки Він моя скеля й спасіння моє, Він твердиня моя, тому не захитаюся дуже! – Псалом 61:2-3, NIV

Чи доводилося вам колись розривати резинку, намагаючись нею щось обмотати? І тоді, можливо, ви пробували знайти іншу резинку, а, не знайшовши, старалися зв’язати між собою кінці старої порваної? Так і в повсякденному житті. Іноді ми настільки сильно себе розтягуємо, що вже не сила терпіти. Тоді ми не витримуємо напруги й рвемося, наче та горезвісна резинка. Потому намагаємося зв’язати кінці з кінцями, і нам уже здається, що вдалося все виправити, однак скоро ми розуміємо, що все знов повторюється, ми припускаємося тих самих помилок, через які тріснули перший раз. І за деякий час наше життя через постійний стрес починає нагадувати ту поношену, неодноразово перев’язану, сумнозвісну резинку. Воно вже ні на що не принадне.

Нехтуючи Божими законами й не зважаючи на Його обмеження, чітко встановлені для нашого життя, ми врешті-решт згорімо в служінні або на роботі. Не можна постійно перевтомлюватися розумово, емоційно й фізично, бо рано чи пізно доведеться платити за це надто високу ціну. Бог зовсім не хоче, щоб ми так жили.

Переоцініть і змініть свій світогляд так, щоб він почав співпадати з Господнім. Шукайте Божого миру й працюйте в темпі, який Він установив для вашого життя. Шануйте своє тіло. Сприймайте добре здоров’я як безцінний подарунок. Не витрачайте марно енергію, дану Богом, на життя у постійному стресі. Збережіть її для того, щоб повноцінно жити й насолоджуватися життям!

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Боже, я прагну знайти спокій в Тобі. Замість постійно виснажуватися, а потім згорати у служінні чи на роботі, не подолавши стресу, я волію зрозуміти, як працювати в правильному темпі, який Ти встановив для мого життя.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon