Не починайте себе жаліти

Не починайте себе жаліти

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Бо Я знаю ті думки, які думаю про вас, говорить Господь, думки спокою, а не на зло, щоб дати вам будучність та надію. – Єремія 29:11

Жаль до самого себе є надзвичайно руйнівним і негативним почуттям. Воно засліплює, заважає побачити благословення й можливості, які є в нашому житті. Жаль краде в нас надію стосовно як сьогоднішнього, так і завтрашнього дня. Люди, які жаліють себе, часто розмірковують: «Чому я повинен намагатися щось змінити? Я все одно зазнаю невдачі, поразки».

Отже, жаль до самого себе — це, по суті, ідолопоклонство, адже він доводить до крайнощів нашу сконцентрованість і зосередженість на самих собі. Починаючи себе жаліти й співчуваючи собі, ми, власне кажучи, відкидаємо Божу любов і Його здатність змінити все в нашому житті на краще. Тож я палко благаю вас не гаяти більше жодного дня у своєму житті, жаліючи себе. Коли раптом відчуваєте, що втрачаєте надію й починаєте себе жаліти — зупиніться й скажіть: «Я відмовляюся жаліти себе й співчувати собі. Можливо, зараз я опинився в скрутному становищі, зазнаю труднощів і випробувань, та ні за яких обставин я не перестану сподіватися на краще майбутнє!»

У Бога є чудові, спрямовані на добро, думки й плани стосовно вашого життя, щоб дати вам непохитну надію на краще майбутнє. Якщо ви не втрачатимете сподівання, зосередивши свою віру, увагу на Ісусові, то у вашому житті неодмінно відбудуться дивовижні речі!

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Боже, я відмовляюся жаліти себе. Навіть за важких обставин я пам’ятатиму, що Ти сильніший за всі мої проблеми й труднощі, а також маєш для мене чудове майбутнє. Я прагну, щоби Твій план здійснився в моєму житті, а тому приймаю рішення у всьому безмежно довіряти Тобі.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon