Не хвилюйтеся — краще поклоняйтеся Богові!

Не хвилюйтеся — краще поклоняйтеся Богові!

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Бійтеся Господа, всі святії Його, (шануйте Його і поклоняйтеся Йому), бо ті, що бояться Його (ревне шанують, поклоняються Йому з благочестивим страхом), недостатку не мають! – Псалом 33:10, АМР

Пам’ятаю, як одного ранку я сіла помолитися, та, замість спілкування з Богом, почала турбуватися про свою життєву ситуацію і розмірковувати, як з неї вийти. Раптом я почула тихий, спокійний голос у своєму дусі. Він лагідно звернувся до мене: «Джойс, кому ти будеш поклонятися, своїй проблемі чи Мені?» Розумієте, Бог був готовий розв’язати мою проблему. Єдиною умовою для цього мала стати моя згода і поклоніння Йому.

Поклоняючись Господові, ми звільняємося від емоційного або душевного тягаря, який нас обтяжує. Він розчиняється у Божій неймовірності. Коли ми дивимося і чекаємо тільки на Нього, якщо поклоняємося лиш Йому, то Божий план для нашого життя починає здійснюватися і повертати усе нам на добро. За Біблією, ті, хто по-справжньому поклоняється Господові, живучи з праведним страхом у серці щодо Нього, ні в чому не матимуть нестачі і нужди. Чи хочете ви бути впевнені в тому, що всі ваші нужди будуть покриті? Тоді, замість про все хвилюватися, навчіться поклонятися.

Незалежно від того, з якими труднощами ви стикаєтеся, не припиняйте хвалити Бога і віддавати Йому всю честь і славу. Тоді у вашому серці прокинеться віра, і ви все здолаєте.

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Боже, я не хвилюватимуся. Натомість я буду поклонятися Тобі. Ти великий, всемогутній, і я знаю, що всі мої нужди будуть покриті, завдяки Твоїй доброті до мене і безумовній любові.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon