Нитка потрійна не скоро розірветься

Нитка потрійна не скоро розірветься

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

А коли б хто напав на одного, то вдвох вони стануть на нього, і нитка потрійна не скоро пірветься! – Екклезіяст 4:12

Немає нічого кращого за чудовий шлюб і нічого гіршого — за невдалий. Християнські подружжя мають бути живим доказом того, що дві людини, об’єднавшись, можуть стати нездоланною, непереможною силою, що виконує Божу волю, як для власного задоволення, так і для впливу на навколишній світ. Проте утворити одне ціле з двох окремих одиниць, стати гармонійним союзом — це процес, який не відбудеться сам по собі. Хороший шлюб не виходить зненацька, і байдуже, до якої нестями ви закохані одне в одного при одруженні. Вам обов’язково потрібно запросити Бога у свій шлюб і заручитися Його підтримкою, допомогою в процесі його становлення.

Коли ми знаємо Ісуса особисто й відкриваємо для Нього двері свого шлюбу, то наші стосунки стають на кшталт потрійної нитки. Союз чоловіка й жінки має величезну силу, коли Христос бере участь у побудові їхніх шлюбних стосунків.

Таємниця щасливого шлюбу не в тому, щоб знайти чоловіка або дружину, що повіки виконуватимуть наші забаганки й робитимуть те, чого ми хочемо. Секрет полягає в тому, що двоє недосконалих людей довіряють досконалому Богові й коряться Його волі, задуму й покликанню для їхнього життя. Саме такий шлюб Бог може благословити!

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Боже, я люблю свою дружину (свого чоловіка), але подвійної нитки нам буде недостатньо. Зі свого боку, я ступаю крок і запрошую Тебе у наш шлюб. Підкріпи, посилюй нашу любов одне до одного й допоможи нам виконати Твій план для нашого життя.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon