Бог прагне підняти вас на новий рівень

Бог прагне підняти вас на новий рівень

Дай (підказку) мудрому й він помудріє іще, навчи праведного, (який перебуває в правильному положенні перед Богом,) і прибільшить він мудрості! —Приповісті 9:9, АМР

Хоча Бог і прагне для нас радісного, повноцінного життя, та іноді Він викликає в нас невдоволення або відчуття, ніби щось не так. Це відбувається, бо Він не хоче, аби ми й далі робили те, до чого звикли. Таким чином Він спонукає нас шукати Його і Його допомоги в переході на новий життєвий рівень. Бог завжди хоче, щоб ми духовно зростали, ставали сильнішими, рухалися глибше й досягали нових рівнів близьких стосунків із Ним. Зазвичай Він приводить нас до зрілості, примушуючи покинути місця, такі зручні для нас у минулому. Надмірний комфорт упродовж довгого часу може свідчити про припинення духовного росту й розвитку. Відчувши, як у серці пробуджуються досі невідомі почуття, якісь дивні й поки не зрозумілі, просто спитайте в Бога, що відбувається, і попри все, дочекайтеся Його відповіді.

Повірте, час, що ми його проводимо з Богом, є, безперечно, надзвичайно важливим для нашого духовного росту, якщо ми на ділі прагнемо зрілості. Адже неможливо, роблячи те саме, що й завжди, сподіватися отримати все, приготоване для нас Богом. У моєму житті були періоди, коли читання Біблії перетворювалося на кропіткий процес, і тоді Бог просто спонукав мене протягом кількох місяців читати Святе Письмо в іншому перекладі, ніж той, до якого я звикла. Такі невеликі зміни приносили в моє життя нову хвилю духовного росту, адже я мала змогу подивитися на певні речі з іншої точки зору. Тоді як сатана намагався осудити мене через небажання читати Біблію, Бог просто намагався спонукати мне обрати інший переклад, точніше змінити переклад, в якому я читала Його Слово.

Якось одного дня я, як роблю це зазвичай, намагалася читати Біблію, і знову мене огорнуло відчуття нудьги й смутку. Та я вирішила пересісти в інше крісло, що також стояло в моєму кабінеті. І не повірите, раптом я помітила певні речі, на які раніше не звертала жодної уваги, хоча вони також були частиною інтер’єру мого кабінету. Отже, цікаво, що незначна зміна обставин змусила мене побачити всю картину під іншим кутом. Відтак Бог навчив мене важливого духовного принципу лише завдяки тому, що я пересіла в інше крісло.

СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Не бійтеся іноді пересісти в інше крісло.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon