Ніжне й чутливе серце

Ніжне й чутливе серце

І дам їм одне серце, (нове серце,) і нового духа дам у вас, і вийму з їхнього тіла серце камінне (й затверділе), і дам їм серце із м’яса, (чутливе й ніжне, здатне відгукнутися на дотик Бога). —Єзекиїл 11:19, АМР

У наведеному вище вірші Бог обіцяє замінити кам’яні серця на серця з плоті й крові (тілесні). Інакше кажучи, Він може перетворити жорстокосерду людину на ніжну й чутливу. Коли ми віддаємо своє життя Богові, Він вкладає нове розуміння правди й кривди, істини й обману глибоко в нашу свідомість. Та, повстаючи надто часто проти свого сумління, ми можемо стати жорстокосердими. І коли раптом ви усвідомлюєте, що це сталося, проблему можна вирішити — дозвольте Богові пом’якшити ваше серце, щоб повернути собі чутливість до духовних речей, таких як керівництво Святого Духа.

Зізнаюся щиро, я була дуже жорстокосердою людиною до того, як почала по-справжньому спілкуватися з Богом. Повірте, тільки моє регулярне перебування в Його присутності пом’якшило моє серце й зробило мене набагато чутливішою до Його голосу. Отже, з власного досвіду можу запевнити: якщо наше серце не буде чутливим до Божого дотику, то нам не вдасться розпізнати Його голосу в момент Його звернення до нас. Голос Господа дуже ніжний, тихий і спокійний. Іноді він м’яко докоряє нам стосовно певних учинків.

Людина із затверділим серцем також може, навіть цього не бажаючи, скривдити інших. Відтак вона не розумітиме, що робить, а це дуже засмучує Бога. Жорстокосерді люди, які думають лише про себе, не будуть чутливими до Божого голосу і тому не зможуть виконати Його волю. Повірте, Господь хоче пом’якшити наші серця за допомогою Свого Слова, адже людина із затверділим серцем не спроможна почути Його голос або прийняти ті численні благословення, що Він прагне їй дати.

СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Нехай ваше серце завжди буде ніжним і чутливим до голосу Бога.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon