Нічого не ускладнюйте

Та боюсь я, як змій звів був Єву лукавством своїм, щоб так не попсувалися ваші думки, і ви не відхилилися від простоти й чистоти, що в Христі. 2 до Коринтян 11:3

Бог дуже хоче, щоб наші стосунки й манера спілкування з Ним були простими й ненав’язливими. Що ж стосується диявола, то він намагається перекрутити наше ставлення до молитви, адже усвідомлює, яку величезну силу вона містить у собі і якою простою та щирою насправді має бути.

Поставте собі просте питання: “Навіщо Богові було створювати нас для стосунків і спілкування з Собою, а потім усе ускладнювати?” Адже на ділі Господь нічого не ускладнював; Він створив молитву — простий і приємний спосіб, за допомогою якого ми можемо насолоджуватися спілкуванням із Ним. Сатана хоче переконати нас у тому, що молитва має тривати якомога довше й на додачу відповідати певній формулі. Він намагається оточити її різноманітними правилами й постановами, при цьому позбавивши творчого підходу й свободи, які насправді Бог вклав у неї від початку. Сатана робить усе можливе, щоб украсти в нас віру й переконати в тому, що ми взагалі не заслуговуємо на такий привілей як говорити з Богом, і аж ніяк не здатні чути Його голос.

Проте зазначу, що коли ми вже й наважуємося молитися, диявол завжди намагатиметься засудити нас і переконати в тому, що молимося недостатньо довго або неправильно, і наші молитви не приносять результатів. Також його мета — відволікти нас ще при початку молитви. З усіх цих причин люди часто сприймають молитву як щось складне й безплідне, а тому майже повністю перестають молитися.

І насамкінець, переважна більшість людей відчуває розчарування й невдоволення від стану свого молитовного життя. Однак добра новина в тому, що це можна змінити. Отже, почнімо молитися просто й щиро, з вірою і впевненістю в тому, що Бог нас чує і відповідає на наші молитви.

СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ:

Не ускладнюймо нічого! Робімо все (в тому числі молімося) коротше й простіше!

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon