Освіжіться

Освіжіться

Покайтеся ж, (змініть своє мислення й цілі,) та наверніться (на Божі дороги), щоб Він змилувався над вашими гріхами, (витер їх, загладив і усунув, щоб ви могли освіжитися в Божій присутності)… —Діяння 3:19-20, АМР

Бог може по-різному проявляти Свою присутність. Здебільшого Він приходить до нас, наче вітер — не бачачи Його фізичними очима, ми відчуваємо турботу, яку Він із любов’ю виявляє до нас. Коли я стомлена, виснажена, розчарована або чимось стурбована, варто мені поспілкуватися з Богом, і я відразу освіжаюся й збадьорююся. Це на кшталт прохолодний вітер в пустелі подув у мій бік — легкий свіжий подих невидимого Святого Духа неймовірно мене благословляє.

Господь прагне принести свіжість у ваше життя. Тож, усвідомивши, що всередині вас, у вашому серці живе відповідь на важливі й нагальні питання, ви більше не будете постійно розчарованими або виснаженими в дусі. Коли ви надто зайняті для того, щоб проводити час із Богом, це реально свідчить про вашу надмірну зайнятість, тож мусите щось міняти. Пильнуйте, щоб не “перегорати на роботі”, не засмучуватися, не втомлюватися й не відчувати постійного стресу, адже Господь прагне освіжити ваше життя.

Навчіться відсторонятися від життя з усією його зайнятістю й проводити час із Богом, як це робив Ісус. Не чекайте від людей, що вас оточують, дозволу на ваше спілкування з Богом. Завжди знайдеться таке, що, на чиюсь думку, ви маєте негайно, невідкладно зробити! Тож виділімо перші кілька хвилин нашого дня на спілкування саме з Богом, якщо це взагалі можливо, і вже потім упродовж дня просто намагаймося влаштовувати собі “короткі духовні відпустки”. Зупинімося на дві-три хвилини, відкладімо вбік те, чим займаємося; глибоко вдихнімо—це допоможе нам розслабитися; просто зізнаймося Богові в тому, як сильно ми Його любимо й безмірно потребуємо. Побудьмо в повній тиші у Його присутності — це неймовірним чином освіжить нас на кілька наступних годин.


СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Не “перегорайте на роботі”, не живіть постійно в стресі! Віднайдіть час, щоб побути в Божій присутності, — це принесе вам справжнє відсвіження й спокій.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon