Основа щастя

Основа щастя

Ось підсумок усього почутого: Бога бійся, (шануй Його і вклоняйся лише Йому, знаючи, що Він є,) й чини Його заповіді, бо належить це (робити) кожній людині, (адже це є головною причиною нашого існування… основою… щастя людини, а також її святим обов’язком). —Екклезіяст 12:13, АМР

Автор книги Екклезіяста буквально перепробував усе, аби тільки знайти щастя. Він мав велике багатство, неймовірну владу й багато дружин. Він не відмовляв собі в жодних земних задоволеннях. Варто йому було чогось забажати, і він одразу це отримував. Він їв, пив і веселився. Та навіть маючи глибоке пізнання, велику мудрість і повагу від людей, він все одно зненавидів життя. Раптом усе почало здаватися йому марним. Щосили намагаючись з’ясувати, в чому полягає справжня суть життя, він усе більше й більше заплутувався. І от нарешті він усвідомив, у чому був корінь його проблеми — він не виконував Божих заповідей. Такий спосіб життя зробив його нещасним. І тут він зрозумів, що покірність Богові — це основа людського щастя.

Біда нашої дійсності в тому, що у світі дуже, дуже багато сумних, зажурених людей, які звинувачують у своєму нещасті інших або власні життєві обставини. На жаль, вони не можуть усвідомити, що причиною їхнього невдоволення є непокора Богові.

Я щиро вірю, що ви прагнете бути щасливою людиною. І ключем до щастя є цілковита покірність, слухняність Богові. В одному з перекладів сьогоднішнього вірша сказано, що покірність Богові є “способом вирішення усіх проблем і виходом з усіх ситуацій, що існують під сонцем”. Це означає наступне: все, що не працює або не перебуває в гармонії, стало таким через непокору, і лише цілковита слухняність може відновити гармонію й злагоду в будь-якій ситуації. Щоразу, коли ми коримося Богові, щось у нашому житті змінюється на краще.


СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Вирішіть у всьому підкорятися Богові, і тоді ваше серце сповниться неймовірної радості.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon