Отримайте силу, що дає молитва

Отримайте силу, що дає молитва

А як був (Його розум) у смертельній тривозі, ще пильніше (й наполегливіше) Він молився. І піт Його став, немов (великі) каплі крови, що спливали на землю. —Лука 22:44, АМР

Коли Ісус мав піти на хрест, Він відчував величезні муки й страждання у Своїх думках, емоціях. Він конче потребував Божої сили для виконання волі Отця, як іноді її потребуємо й ми. Отож Ісус помолився й отримав цю силу. За Біблією, ангели прийшли й почали служити Йому, коли Він молився.

Власне цим я хочу закликати вас не вважати надто складним і тяжким те, що Господь прохає вас зробити. Усвідомте, якщо ви готові виконувати Його волю й прохаєте Його про підкріплення, Він ніколи вам не відмовить. Не марнуйте сил і часу, розповідаючи Богові й іншим людям про всю складність завдання, Ним дорученого. Краще використайте цю енергію на те, щоб попрохати Бога про силу, рішучість і хоробрість. Як на мене, стати свідком того, як Бог об’єднується в партнерстві з людиною, робить її спроможною і дає можливість здійснити щось неймовірне — це дійсно прекрасно. Адже насправді для людини є багато неможливих речей, проте з Богом немає чогось неможливого. Ваш нинішній період життя може бути надзвичайно складним, або навіть кризовим; і коли це справді так, то прошу вас згадати страждання, пережиті Ісусом в Гетсиманському саду. Усвідомте: тиск, що Він відчував, був настільки сильний, що Його піт перетворився на краплі крові. Без сумнівів, якщо Ісус зміг завдяки Божій силі зробити те, до чого був покликаний, то й вам до снаги здобути перемогу завдяки тій силі, яку дає молитва.


СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Ви ніколи не отримаєте від Бога завдання, з яким ви, перебувай Він поруч із вами, не впорались би.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon