Очікуйте Божого миру

Очікуйте Божого миру

Послухаю, що мені скаже Господь Бог, бо Він говоритиме про мир для Свого народу. —Псалом 84:9, УТТ

Говорячи нам щось, Бог дає при цьому глибоке відчуття внутрішнього миру, аби підтвердити, що почуте нами слово, насправді від Нього й адресоване нам. Навіть коли у Своєму зверненні Господь докоряє нам або виправляє нас, Його Дух правди залишає в нашому дусі заспокійливе відчуття. Однак інше звернення, що виходить від нашого ворога, брехуна й батька будь-якої брехні, аж ніяк не супроводжується миром у нашому серці. Намагаючись вирішити питання за допомогою наших власних міркувань, ми не можемо відчути миру й спокою, “бо думка тілесна (або плотська), (тобто міркування й логіка, не керовані Святим Духом,) то смерть (і всі нещастя, що є наслідком гріха, як за нашого життя, так і після нього), а думка духовна, (керована Святим Духом, то) життя та мир (у серці, як за життя, так і після нього)” (До Римлян 8:6, АМР).

Затямте, щоразу, коли вам здається, ніби Бог звертається до вас, або коли приймаєте рішення, спираючись на те, що, на ваш погляд, почули від Нього, звертайте увагу на індикатор, яким є мир і спокій. Якщо останні опиняються під загрозою втрати, то повірте, краще зупинитися. І зовсім не обов’язково пояснювати всім, хто вас оточує, чому у вашому серці немає миру стосовно якогось рішення; насправді, ви й самі можете не знати причини. Тому найдоречнішою буде відповідь: “Я не маю миру в серці стосовно цього рішення, тому з мого боку буде немудро його приймати”.

Насамкінець зауважу: завжди вмійте дочекатися, допоки мир наповнить ваше серце щодо прийняття рішення виконати слово, яке, вам здається, ви почули від Бога. Мир у серці є підтвердженням того, що ви справді чуєте Божий голос, і саме зараз слушний час для того, щоб почати діяти. Мир і спокій забезпечують упевненістю й вірою, що, у свою чергу, дають можливість слухняно виконати Божі настанови.

СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Дочекайтеся, допоки мир наповнить ваше серце, перш ніж почнете діяти.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon