Очікуйте від Бога неймовірного

Очікуйте від Бога неймовірного

А Тому, Хто (могутністю своєї) сили, що діє в нас, може (виконати Свою волю й) зробити значно, (набагато, незрівнянно) більш над усе, чого (ми наважуємося) просити (й що перевершує усі наші найсміливіші молитви, бажання, думки, сподівання чи мрії)… —До Ефесян 3:20, АМР

Між нами кажучи, деякі люди так бояться поганих новин, лихої звістки, що навіть не вірять у можливість і силу молитви про те, щоб отримувати лише сприятливі вісті! Але це є досить неправильним ставленням. За бажання чути Божий голос і бачити прояви Його сили у своєму житті, ми повинні мати ставлення, що догоджає Йому, і позитивні очікування, замість негативних. Сповнімося віри, надії і добрих очікувань у своєму підході до життя, адже за Біблією, без віри неможливо догодити Богові (див. До Євреїв 11:6), і надія ніколи не засоромить нас (див. До Римлян 5:5). У Божому характері взагалі немає чогось негативного; у Ньому і Його вчинках годі й мріяти віднайти те, що нас розчарувало б; усе, що Господь робить,— винятково задля нашого добра. Саме такими мають бути наші очікування, коли молимося Йому. Зовсім недоречно, помолившись, ставити питання, чи Бог взагалі хоч щось зробить у відповідь на нашу молитву; натомість молімося й очікуймо, що Бог зробить навіть більше за те, про що Його прохаємо.

Насамкінець скажу, що, згідно з наведеним вище віршем, Бог може зробити “набагато, незрівнянно, значно” більше за все, про що ми наважуємося просити або навіть мріяти. Його відповідь на наші молитви значно перевершує усі наші “найсміливіші молитви, бажання, думки, сподівання чи мрії”. Це просто неймовірно — і це має дати нам достатньо впевненості для молитви з непохитною надією. Особисто мені здається, що краще мати великі молитви, грандіозні очікування й отримати бодай половину з усього, про що прохаємо, аніж з маленькими, кволими молитвами, взагалі без віри в серці, отримати все, про що ми молилися й чого очікували!

СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Очікуйте від Бога чогось неймовірного!

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon