Пальма першості

Пальма першості

Дітоньки, бережіться від ідолів, (тобто від усього, що може зайняти у вашому серці місце, відведене Богові, від будь-яких замінників, що зазіхають на перше місце у вашому житті)! —1 Івана 5:21, АМР

Прагнучи почути Божий голос, вам конче потрібно відвести Богові найважливіше місце у своєму житті. Допоки наше бажання краще пізнати Господа не пересилить будь-які інші бажання, диявол матиме над нами перевагу. Та щойно ми пізнаємо правду, він утратить її, і ми зможемо досягти небачених успіхів у своїх стосунках і спілкуванні з Богом. Усвідомте, більшості з нас потрібен тривалий час, аби збагнути, що насправді ми потребуємо не того, що Бог може нам дати, а Його Самого.

Зауважу, шукай ви старанно Бога й стережися будь-яких ідолів, таким чином вшановуючи Його, і Він обов’язково відзначить і вшанує вас. Відтак Господь відкриється вам і благословить вас настільки неймовірно, що ви й уявити собі не могли в найсміливіших мріях. Тож спитайте себе, чиє у вашому житті щось таке чи хтось такий, кого ви поставили вище за Бога. Якщо справді є, то просто попрохайте Господа пробачити вам і допомогти змінити ваші пріоритети. Отож хочу наголосити, що Бог завжди має бути на першому місці у нашому житті, і допоки ми не віддамо Йому пальму першості, допоки не поставимо Його на те місце, на яке Він заслуговує, у нас нічого не виходитиме.


СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Нехай у вашому житті Бог завжди й у всьому буде на першому місці.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon