Переваги тихого, спокійного й непохитного життя

Переваги тихого, спокійного й непохитного життя

Але ти будь (тихий, спокійний і непохитний) у всьому, (стійко) терпи (й перенось будь-яке) лихо, виконуй працю благовісника (й старанно) сповняй свою службу. – 2 до Тимофія 4:5, АМР

Люди народжуються вільними. Наша свобода — це надзвичайний дар від Бога. Питання полягає ось у чому: чи готові ви на що завгодно, аби зберегти свою свободу, або ж хочете залишатися там, де перебуваєте зараз, до кінця своїх днів? Прагнучи бути вільними, ви мусите почати виконувати Божі настанови й вказівки. І відтак крок за кроком, поступово, мало-помалу ви звільнитеся від безладу, який діється у вашому житті.

У Другому посланні до Тимофія 4:5, апостол Павло наказує Тимофію бути тихим, спокійним і непохитним, виконувати діло свого служіння. Це гарна універсальна порада — кожен із нас може застосувати її до свого життя.

Стикнувшись із труднощами й проблемами, замість піддаватися власним емоціям, мусимо заспокоїтися й зосередитися на тому ділі, яке доручив нам Господь. Якщо ви чимось засмучені, то закликаю вас не дозволяти цим обставинам зруйнувати ваше життя, натомість — навчіться чогось із цієї ситуації. Здолайте свою злість і гнів: почніть молитися за своїх кривдників або тих, хто завдав вам болю. Протиставте своєму егоїзму якийсь добрий вчинок по відношенню до іншої людини. І щоразу, коли ворог намагатиметься розбурхати ваші емоції, розслабтеся, припиніть хвилюватися й далі робіть те, до чого вас покликав Бог!

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Святий Духу, допоможи мені завжди лишатися спокійним і тихим, твердим і непохитним, щоб я міг бути вільним та насолоджуватися своїм життям, виконуючи задум і справу, які Ти мені доручив.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon