Подолайте свій гнів

Подолайте свій гнів

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Не спіши в своїм дусі, щоб гніватися чи сердитися, бо гнів і досада спочиває у надрах глупців. – Екклезіяст 7:9, АМР

Будь-який гнів, незалежно від причини його виникнення, однаково впливає на наше життя. Він викликає в нас смуток і змушує відчувати тиск. Коли ми тримаємо гнів усередині й удаємо, ніби з нами все гаразд, це навіть може стати небезпечним для нашого здоров’я. Здебільшого ми тільки шкодимо самим собі, тоді як людина, що нас розгнівала, навіть про це не здогадується.

У мене були жахливі проблеми з гнівом, допоки Бог не показав мені, як навчитися його долати. В результаті я навчилася успішно справлятися з гнівом і негативними почуттями. Це стало початком нового етапу в моєму житті. Тож коли ми, стикнувшись зі своїм гнівом, приймаємо рішення подолати його Божим способом, у нас усе виходить. Святий Дух дає нам силу й здатність бути стійкими, терплячими й непохитними, а також крокувати в плодах Духа. Ми стаємо спроможні пробачати своїм кривдникам і бути приязними до людей, які не заслуговують на нашу любов.

Отже, візьмімо на себе відповідальність за свій гнів і навчімося долати негативні почуття. Замість тримати їх всередині, звернімося до Господа й попрохаймо Його допомогти нам звільнитися від них. Подолаймо наш гнів і забудьмо про нього — це прибере тиск із нашого життя.

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Господи, я не хочу тримати всередині гнів і взагалі будь-які негативні почуття, бо це безглуздо й не співпадає з Твоєю волею для мого життя. Тож благаю, допоможи мені подолати злість, яка встигла накопичитися в моєму серці.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon