Позбавтеся нереалістичних очікувань

Позбавтеся нереалістичних очікувань

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Ніхто не є Добрим (і досконалим за своєю природою), крім Бога Самого. – Марко 10:18, АМР

Нереалістичні очікування можуть досить швидко вкрасти наші мир і радість. Зазвичай ми мріємо, щоб наш день склався ідеально, щоб нам траплялися тільки прекрасні люди й щоб ми були абсолютно щасливі в нашому досконалому маленькому світі. Але так не буває, і ні для кого це не таємниця. По суті, лише Бог досконалий, тоді як все інше в цьому світі постійно перебуває у вічному процесі вдосконалення.

Диявол чітко знає, що саме може вкрасти в нас мир. Тож він накручує нас, щоб засмутилися, коли наші нереалістичні очікування не справджуються. Роками я дозволяла дияволу красти в мене мир, та нарешті збагнула, що життя недосконале, й у ньому постійно відбувається щось незаплановане й те, чого краще уникати б, якби наша воля. Тому я виробила в себе нове ставлення і навчилася казати: «Ну, от і добре, це життя!» Я затямила: якщо не дозволити неприємним подіям мене вразити, то вони не зможуть мене приголомшити.

Кожному з нас час від часу доведеться зазнавати випробувань і труднощів, опинятися в незручних ситуаціях, та ми здатні сприймати їх із правильним ставленням. Пам’ятайте, тільки Бог досконалий, тож навчіться довіряти виключно Йому. Він завжди проведе вас через випробування й несприятливі обставини, дасть силу й допоможе не втрачати миру в серці.

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Боже, тільки Ти досконалий. Я надзвичайно радий, що навіть тоді, коли люди й обставини мене підводять, Ти ніколи не вводиш мене в оману. Замість покладатися на речі, які обов’язково мене розчарують, я приймаю рішення жити з миром у серці, що приходить лише тоді, коли я складаю надію на Тебе.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon