Покладайтеся на Бога

Покладайтеся на Бога

(Ми почули) про вашу віру в Христа Ісуса (й про те, як ви всім своїм єством покладаєтеся на Нього, маючи цілковиту впевненість у Його силі, мудрості й добрості,) та про любов, яку (ви) маєте (й демонструєте по відношенню) до всіх святих. —До Колосян 1:4, АМР

Бог воліє, щоб ми цілком і повністю покладалися на Нього, прислухалися до Нього і Його настанов, підкорялися Його голосу понад усе — саме в цьому полягає справжня суть віри. Мені надзвичайно подобається визначення слова “віра”, що наводиться в нашому вірші на сьогоднішній день. Тож маємо всім своїм єством, як читаємо вище, покладатися на Господа. Відтак складаймо надію на Бога й вірмо в те, що Він утримає нас у центрі Своєї волі. Я безмежно цьому рада, адже втриматися в центрі Божої волі своїми власними силами надто складно! Я не знаю жодної людини, яка могла б щиро засвідчити, що зі стовідсотковою впевненістю знає, як діяти і що робити кожного дня.

Між нами кажучи, ми можемо прикладати максимум зусиль, робити все можливе, аби завжди приймати правильні рішення. Проте як зрозуміти, чи насправді вони правильні? Повірте, це просто неможливо. Тому маємо довіряти Богові й плекати надію на те, що Він утримає нас у центрі Своєї волі. Вірмо, що Господь розпрямить будь-які наші криві шляхи, допоможе нам утриматися на вузькій дорозі, що веде до життя, і вбереже від широкої, що пророкує знищення (див. Матвій 7:13). Нам потрібно молитися так: “Боже, нехай Твоя воля здійсниться в моєму житті”. Я дещо знаю про Його волю для мого життя, але без подробиць. Тому я навчилася перебувати в мирі й спокої, цілковито покладаючись на Бога, віддаючи Йому все своє єство й постійно молячись про те, щоб Його воля здійснювалася в моєму житті, у мені і через мене.

Наостанок скажу, що іноді ми вважаємо, ніби лише слабкі або вразливі люди повинні на когось чи на щось покладатися. Однак я зрозуміла, що для людини мати цю здатність — це добре, але за однієї умови: коли вона покладається винятково на Бога.

СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Довіртеся Богові цілком і повністю — покладіться на Нього вже сьогодні.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon