Покладайтеся на Бога

Покладайтеся на Бога

Ходіть (і живіть завжди) за (Святим) Духом, і (тоді ви нізащо) не вчините (бажань і) пожадливостей тіла… – До Галатів 5:16, АМР

Я твердо вірю, що кожного разу відчуваючи розчарування, ми, немов свідчимо, що перестали покладатися на Бога. Це твердження може здатися вам надто сміливим, та поміркуйте над тим, що Бог дав нам Свого Святого Духа і Свою благодать, щоб достойно справлятися з випробуваннями на своєму життєвому шляху. Розчарування ж приходить тоді, коли ми намагаємося досягти чогось власними зусиллями, переставши цілковито залежати від Нього.

Розуміння цього мені дуже зарадило у житті. Щоразу, починаючи відчувати розчарування, я швидко нагадувала собі про те, що насправді намагаюся посісти місце Святого Духа. Я щосили старалася бути заступником Святого Духа!

Можливо, у вас від народження надто незалежний дух? Відмовляючись покладатися на Бога, по суті, ви заявляєте: «Гаразд, Боже, я ціную, що Ти зі мною поруч, та подивися, як я зараз усе владнаю». Може, іноді буває й важко цілковито залежати від Бога, але саме таке положення є вірним шляхом до перемоги, такої потрібної кожнісінького дня у нашому житті. Спасши нас, Бог не сказав: «Гаразд, ось і все. Далі вже самі якось розбирайтеся!» Він врятував нас у вічності, а значить вестиме і допомагатиме нам за умови, що цілковито залежатимемо від Нього.

Автор Послання до Галатів переконує нас «ходити (і завжди жити) у (Святому) Дусі…», ― бо тоді ми в жодному разі не будемо вдовольняти бажання плоті. Зверніть увагу на те, що не сказано: «Підкорюйте плоть своїми силами, і тоді ви в жодному разі не вдовольнятимете її бажань», а наголошується на тому, що мусимо завжди жити у Святому Дусі.

Прийміть рішення перестати вести незалежне життя і натомість цілковито покластися на Святого Духа. Я вам обіцяю, ви про це не пошкодуєте!


Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Боже, Ти — все, що мені потрібно. Допоможи мені не покладатися на самого себе, а завжди цілковито й повністю довіряти Тобі, надіючись тільки на Тебе.


Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon