Покірне ставлення

Покірне ставлення

Хто відхилює вухо своє, щоб не слухати Закона (Божого й людського), то буде огидна, (відразлива й неприйнятна) молитва того (перед Богом). —Приповісті 28:9, АМР

В нашому сьогоднішньому вірші написано дещо приголомшливе про наші молитви: вони починають викликати в Бога відразу, коли ми належним чином не підкоряємося владі чи бунтуємо проти неї.

Ми просто не зможемо рости духовно або досягти зрілості без виправлення. Бунтуючи проти правил компанії, в якій працюємо, правил дорожнього руху чи будь-яких інших правил, установлених чинною владою, насправді ми маємо проблеми більш серйозні, ніж нам здається. Бунтарський дух є чимось таким, що конче потрібно старанно викорінювати зі свого життя! Чому? Бо, відмовляючись підкорятися земним законам, ми ніколи не зможемо коритися Божій владі. Це є відкритим проявом бунтарства й непослуху, що зробить наші молитви неефективними й позбавить їх сили.

Перш ніж дозволити мені розпочати своє власне служіння, Бог помістив мене на кілька років у служіння іншої людини. Мені довелося навчитися, як підкорятися владі. Це було ох як нелегко! Я не завжди погоджувалася з рішеннями, прийнятими лідерами цього служіння, і нерідко відчувала несправедливе ставлення до мене. Та завдяки цьому Бог навчив мене дуже важливого уроку: ми не готові стати до влади, допоки самі не навчимося підкорятися владі. Можливо, ви прагнете підвищення на роботі, та при цьому регулярно критикуєте свого керівника й пліткуєте про нього. Усвідомте, це є проявом бунтарського духу, що, безперечно, завадить вашому підвищенню. Отож майте покірне ставлення — тоді ви почнете частіше отримувати відповіді на свої молитви й краще чутимете голос Бога.


СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Можливо, не все, що вам наказують робити, є справедливим, та рано чи пізно Бог неодмінно відновить справедливість у вашому житті.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon