Праведний Божий друг

Праведний Божий друг

Бо Того, Хто не відав гріха, (тобто Христа,) Він (фактично) вчинив за нас гріхом, щоб стали ми Божою правдою в Нім (і через Нього й стали єдиним цілим із Божою праведністю, почали сприйматися як Божа праведність і стали прикладом Божої праведності — тобто стали такими, якими маємо бути: прийнятними для Бога, і завдяки Його милості змогли мати правильні стосунки з Ним). —2 до Коринтян 5:21, АМР

Мені навіть складно уявити собі щось краще за можливість бути Божим другом. У світі не існує чогось такого, що я воліла б почути про себе від Бога більше, ніж слова: “Джойс Майєр — Мій друг”. Я аж ніяк не мрію почути Його висновок: “Джойс Майєр знає всі принципи молитви; вона може цитувати напам’ять десятки віршів із Біблії; її слова під час молитви звучать дуже красномовно; проте насправді вона не знає Мене, бо ми з нею — не друзі”. Я бажаю знати, що Бог вважає мене Своїм другом, і вірю, ви прагнете того самого. Завдяки жертві Ісуса Христа нам зручно в Божій присутності, ми спроможні чітко і ясно чути Його голос, а також маємо змогу сміливо приходити до престолу Його благодаті. Тільки там ми можемо отримати своєчасну допомогу й попрохати Бога задовольнити не тільки наші, а й нужди інших людей (див. До Євреїв 4:16).

Одна з ваших найбільших переваг полягає в можливості постійно розвивати дружбу з Богом. Ісус обмив вас Своєю кров’ю і зробив праведними перед Богом, таким чином усунувши будь-яку перешкоду, що могла б завадити вам приходити до Бога так само сміливо й невимушено, як приходите до свого найкращого земного друга. Пам’ятайте, розвиток дружби з Богом вимагає часу, енергії й зусиль. Але також не варто забувати, що в міру того, як ваша дружба стає більш міцною й глибокою, ваша здатність чути Божий голос неухильно росте. Тісні й особисті стосунки з Богом, які постійно розвиваються й зрештою переростають у близьку дружбу, природним чином призведуть до більш відкритого й ефективного спілкування з Ним.

СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Робіть усе можливе для розвитку більш близьких і дружніх стосунків із Богом.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon